اخبار

کتاب «خانه‌ام بوی سفر گرفته» منتشر شد

‌کتاب «خانه‌ام بوی سفر گرفته» منتشر شد

‌کتاب «خانه‌ام بوی سفر گرفته»، اولین بهارانهٔ سال ۱۴۰۳ شمسی‌است که به یاری قلم و قدم سولماز اصل دینی، در ۲۲۴ صفحه با قطع رقعی و جلد شومیز توسط انتشارات نوسده منتشر شده است.

این کتاب شامل ۸۸ چکیده از اوقات نابی‌است که نویسنده طی آن‌ها، شرح آرزومندی‌ها، وصف بی‌قراری‌ها و تعریف و توصیف خاطرات و تجربیات ارزشمندش را در قالب «ادبیات سفر» در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

او مسافر است برای رهایی از تکرار ضربآهنگ یکنواخت زندگی و سفر را بهانه‌ای می‌خواند برای تجربه راه‌های نرفته، برای تعمق در دل شادی‌ها و غم‌های نهان، برای گوش سپردن به قصه‌ها.

گویی با پرسه است که تن شهر برای مسافر آغوش می‌گشاید تا بیابد دل خوش سیری چند.‌

کتاب «خانه‌ام بوی سفر گرفته» در دو بخش از روایتهای دلنشین جهان با درون‌مایه‌ای ادبی نگاشته شده؛ چنان که ساز کلمات را عشقی درونی کوک کرده است. در بخش اول کتاب داستان‌هایی از هجده کشور مختلف و در بخش دوم خاطراتی مربوط به سفرهای داخلی می‌خوانید. این کتاب، مصور طراحی شده و هر داستان مزین به یک یا چند عکس از آن مقصد است.

علاقه‌مندان از سراسر ایران می‌توانند برای تهیه‌ٔ کتاب با قیمت ۳۹۰ هزارتومان به وبسایت  www.gilgameshmag.com، یا شبکه‌های مجازی فصلنامۀ میراث و گردشگری گیلگمش و انتشارات نوسده مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا