اخبار

کتاب «مخاطرات سفر و بیماری‌های شایع» منتشر شد

کتاب «مخاطرات سفر و بیماری‌های شایع» منتشر شد

دومین کتاب از نشر نوسده با عنوان «مخاطرات سفر و بیماری‌های شایع» به نویسندگی مرتضی نادی در ۱۷۶ صفحه و ۸ فصل، تیرماه ۱۴۰۱ منتشر شد.
در مقدمه‌ی ناشر، رسالت این کتاب، سفر بی‌خطر مسافران معرفی شده و ایمنی در سفر اهم موضوعی‌است که در آن مورد توجه قرار می‌گیرد. از آنجا که نویسنده، تجربه‌ی بالایی در امداد و نجات گردشگران کوهستان دارد کمبودها و الزلمات این مهم را به خوبی شناسایی می‌کند؛ نادی در مقدمه به انواع سفرهای جذاب و مخاطرات ذیربط آنها اشاره دارد و هدف از خلق این محتوا را به‌یادماندنی‌تر و لذت‌بخش‌تر کردن سفر می‌داند. او در این کتاب در کنار زرق و برق مقاصد مختلف، خطرات بالقوه را گوشزد کرده و بر مخاطرات پیش‌بینی شده به‌ویژه از سوی سازمان جهانی بهداشت توجه می‌دهد.
این کتاب نخستین مجلد با محوریت مخاطرات و بیماری‌های شایع در سفر در حوزه‌ی گردشگری ایران است. نویسنده امید دارد با مطالعه‌ی این مطالب از بروز بسیاری کاسته و زمینه‌ساز سفرهای ایمن‌تر شود.
محتوای به‌روز این کتاب با پژوهش در منابع و بررسی دستورالعمل‌های منتشرشده از سوی سازمانهای مسئول جهانی- به شرح مندرج در منابع کتاب- تولید شده‌است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید آنلاین این کتاب از سراسر ایران با مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به وبسایت فصلنامه‌ی میراث و گردشگری گیلگمش به آدرس www.gilgameshmag.com یا اینستاگرام به آدرس gilgameshmagazine مراجعه فرمایند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن