اخبار

گیلگمش پر از نفس‌های تازه می‌شود

گیلگمش پر از نفس‌های تازه می‌شود

دفتر مجموعه گیلگمش یکشنبه اول مرداد‌‌ماه میزبان جمعی از راهنمایان گردشگری، فعالان و صاحب‌نظران حوزه گردشگری و محیط‌زیست کشور بود.

 مراسم گشایش رسمی دفتر گیلگمش از صبح روز یکشنبه با حضور علاقه‌مندان با شور و انرژی فراوان آغاز شد. دیدار با دوستان و همکاران قدیمی، جلسات گپ‌و‌گفت، بازدید از فضاهای مجموعه و خرید شماره‌های پیشین بخشی از فعالیت‌های بازدید‌کنندگان بود. در این میان، خانم ناهید شرف‌الدین‌زاده فضای مجموعه را با خوانش‌هایی از افسانه گیلگمش معطر کرد.

 راستی هر چند صباحی، در میان هیاهوی دلنشین علاقه‌مندان در مجموعه، عمارت منار جنبان اصفهان بود که در دست افراد ظاهر می‌شد و شرکت‌کنندگان با آن عکس یادگاری می‌گرفتند. این داستان تکنولوژی «واقعیت افزوده» یکی از حوزه‌های نسبتاً جدید در حوزه فناوری اطلاعات است که کاربردهای جذابی به خصوص در صنعت سرگرمی و تبلیغات دارد. قرار است که «گیلگمش» در شماره‌های آتی نسخه‌های فارسی و انگلیسی به این تکنولوژی مجهز شود.

 مفتخر بودیم که یکشنبه شب تا ساعاتی پس از پایان مراسم، میزبان دوستان قدیمی و جدید گیلگمش بودیم. افرادی با ابزار موفقیت وعده دادند که باز هم به دیدار ما خواهند آمد زیرا که گیلگمش همیشه میزبان تمام علاقه‌مندان به گردشگری، میراث فرهنگی، طبیعت گردی و محیط‌زیست با ایده‌های ناب بوده، هست و همیشه خواهد بود.

 از همین طریق از همه دوستانی که آمدند و با حضورشان مجموعه گیلگمش را دلگرم کردند، تشکر می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم با همکاری و کمک‌های شما، گیلگمش را هر چه سریعتر به اهدافش نزدیک و آن را به عنوان یک برند جهانی به همگان معرفی کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا