اخبار

رونمایی از فصلنامه‌های گیلگمش در فروشگاه فرهنگ

رونمایی از فصلنامه‌های گیلگمش در فروشگاه فرهنگ

آئین رونمایی از فصلنامه‌های شماره ۶ فارسی و ۲ انگلیسی گیلگمش برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی فصلنامه گیلگمش، این آئین روز جمعه، ١۴ مهر، از ساعت ١٧ تا ١٩ در فروشگاه فرهنگ با رونمایی از سایت گیلگمش و همچنین فصلنامه ۶ فارسی و ٢ انگلیسی گیلگمش برگزار خواهد شد.

 در آئین رونمایی که ورود برای همه آزاد است فصلنامه­‌های قبلی با تخفیف ارائه می‌شوند. دست اندرکاران فصلنامه گیلگمش از خانواده بزرگ گردشگری و همچنین راهنمایان تور دعوت می­‌کند که به یاری رسانه‌ای که متعلق به حوزه میراث فرهنگی و گردشگری است بیایند و در تداوم و استمرار انتشار فصلنامه گیلگمش مشارکت داشته باشند.

 گفتنی است که دو سایت گیلگمش هم به دو زبان فارسی و انگلیسی به صورت مجزا فعالیت می‌کنند. در هر یک از سایت‌ها علاوه بر گزیده‌ای از مطالب منتشر شده در مجله­‌ها، آخرین اخبار مربوط به مجموعه فرهنگی گلیگمش منتشر می­‌شود. در سایت فارسی گیلگمش علاقه­‌مندان می‌­توانند با ویژه‌­نامه‌­های این مجموعه آشنا شوند و عکس‌­ها و فیلم‌­های مربوط به رویدادهایی را که گیلگمش برگزار کننده آن است را دنبال کرده و به صورت مستقیم با همکاران گیلگمش در ارتباط باشند و مهم‌تر از همه بتوانند مجله‌های گیلگمش را از این سایت خریداری کنند.

 در آئین رونمایی از فصلنامه­‌های شماره ۶ فارسی و ۲ انگلیسی گیلگمش که به مناسبت روز جهانی گردشگری انتشار یافته­‌اند، خبر انتشار گیلگمش نوجوان نیز اطلاع رسانی می‌­شود.

 گروه فصلنامه‌های گیلگمش علاوه بر رسالت آموزشی و اطلاع­‌‌‌رسانی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری، اهداف محیط زیستی را نیز دنبال می‌کند.

 رونمایی از فصلنامه‌های شماره ۶ فارسی و ۲ انگلیسی گیلگمش جمعه، ١۴ مهر، از ساعت ١٧ تا ١٩ در فروشگاه فرهنگ به آدرس میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، نبش برادران مظفر، پلاک ٢٨ برگزار می‌­شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا